sport pro každého

PLES SPORTOVCŮ 2023 !!!

12.03.2023 23:42

 

Na Střelnici se 4.3. uskutečnil po dvouleté pauze PLES SPORTOVCŮ, který pořádá Rekreační sport TJ Slovan Broumov.

Velká skupina aktivních členů oddílu tento ples připravuje více než dva měsíce.

Část této početné skupiny členů Rekreačního sportu opět připravila překvapení. Bylo jím předtančení (které se již stalo tradicí našeho plesu) pod názvem MAMBO no.5 od Lou Begy. Hodiny nácviku, příprava kostýmů v červenočerné kombinaci, choreografie (díky Marcelo), … to se dá zvládnout pouze v partě, která má „dobrou energii“ a kde se všichni na sebe mohou spolehnout.

K tanci nám hrála skupina POHODA z Jaroměře. Od prvních taktů písně se taneční parket zcela zaplnil. Broumováci i přespolní dobře a rádi tančí. Nejen klasickou polku a valčík, ale také blues, jive, waltz a jiné. O půlnoci si celý sál zatančil tradiční „řecký tanec“.

Žádný ples se neobejde bez pořadatelů, kteří koordinují celý průběh plesu, připravují stoly, bez šatnářek, prodejců lístků, obsluhy baru, těch co se starají o tombolu, zvukaře, fotografa a těch, kteří zařídí všechna potřebná razítka a povolení (díky Markéto) no a samozřejmě vše „papírově zúřadují (díky Dášo). Velice všem děkujeme. Bez vás by ples nemohl proběhnout.

Děkujeme i těm, kteří nás podpořili štědrými dary do velmi bohaté tomboly. Ať již šlo o firmy, jednotlivce, OSVČ, instituce. Velice si toho vážíme. Výčet všech podporovatelů by zabral celou stranu. Moc moc děkujeme za Vaši podporu.

Dík patří i Městu Broumov, které nám poskytlo dotaci na pokrytí nákladů za energie.

Děkujeme za vstřícnost novému správci haly, který měl s námi trpělivost při přípravě tomboly, zaměstnancům Střelnice a Broumovského Infocentra.

Pokud se někomu zdá, že díků je nějak mnoho, tak těch není nikdy dost. Kdo si někdy zkusil v dnešní době cokoliv zorganizovat a není to jeho pracovní náplň, tak ví, co to stojí času, úsilí, energie, starostí i stresů. Odměnou je to, že lidé přijdou a baví se.

Hodnocení plesu necháváme na lidech, kteří zcela zaplnili sál. Snad se líbil.

Více ve FOTOGALERII

                                      

 

Vyhledávání

Kontakt

Rekreační sport Broumov TJ Slovan, z.s.
U horní brány 81
Broumov
55001
732 154 955